Erapo.sk - výhodné Erasmus+ cestovné poistenie
Chcem sa výhodne poistiť vypočítať poistenie

Novinky

Súťaž: Cestujem na Erasmus zeleno

 
Jednou z hlavných súčasných iniciatív programu Erasmus+ je povzbudzovanie účastníkov mobilít, aby volili ekologickejšie spôsoby dopravy, ako sú vlaky, autobusy, alebo spolujazda, namiesto lietania. Ako iste viete, môžete tak zároveň požiadať Erasmus koordinátora na svojej vysokej škole o extra Erasmus grant na zelené cestovanie. Cestovanie vlakom a autobusom je nielen menej škodlivé pre životné prostredie, ale tiež umožňuje lepšie spoznať kultúry a krajiny Európy. Chceli by sme preto aj my podporiť zelené cestovanie na Erasmus mobility a Vás odmeniť za to, že cestujete zeleno...

Tak neváhajte, zapojte sa do našej súťaže a ukážte, že cestovať zeleno je nielen menej škodlivé pre životné prostredie, ale aj zábavné a obohacujúce!

Poď súťažiť o tento multifunkčný cestovný batoh, s ktorým sa ti bude cestovať pohodlnejšie!

AKO SA ZAPOJÍŠ DO SÚŤAŽE?
Pošli nám svoju fotku ako ty cestuješ na svoj Erasmus pobyt do zahraničia zeleno!

Aby sme tvoju fotku zaradili do súťaže, musí na nej byť:
1 - Ty (niekto ťa odfotí, selfie alebo skupinové zábery – všetko je vítané)
2 - jasné akým dopravným prostriedkom cestuješ (vlak, autobus, zdieľané auto alebo bicykel..)


Dňa 6. Septembra 2024 vyberie skúsený cestovný sprievodca z občianskeho združenia Dobrodruh.sk tri podľa neho najzaujímavejšie fotky, ktorých tvorcovia dostanú od nás multifunkčný cestovný batoh.
Čím môže tvoja fotka nášho cestovateľa zaujať? Napríklad originálnym nápadom, autenticitou, emóciou, kompozíciou, inakosťou, krásnymi ľuďmi, farbami alebo unikátnym momentom. Kvalita je vítaná no určite postačí aj fotka mobilom. Ak sa fotka páči tebe, bude sa páčiť aj nám ;)

AK CHCEŠ VYHRAŤ EŠTE VIAC, napíš nám aj zaujímavú príhodu z cesty a budeš zároveň zaradený do žrebovania o 3 darčekové poukážky Wolt v hodnote 15 €.


Pre zapojenie sa do súťaže VYPLŇ TENTO ONLINE FORMULÁR

 
DOKEDY SA MÔŽEŠ ZAPOJIŤ?
Formulár s fotkou môžeš odoslať najneskôr do 31.08.2024 do 23:59 hod.

KTO SA MÔŽE ZAPOJIŤ?
Do našej súťaže sa môžu zapojiť bývalí aj súčasní Erasmáci - študenti a absolventi vysokých škôl, ktorí získali pre svoj Erasmus pobyt v zahraničí Erasmus finančný grant na zelené cestovanie. 

Tešíme sa na všetky Vaše príspevky!

Tím ErapoStanovy súťaže

Partneri

  • partner-logo
  • partner-logo
  • partner-logo
Spracovávame Vaše údaje