Erapo.sk - výhodné Erasmus+ cestovné poistenie
Chcem sa výhodne poistiť vypočítať poistenie

Pohodlné poistenie Erasmus+ mobilít už aj pre stredné školy!

Veľmi nás teší, že sme mohli vyhovieť požiadavkám Erasmus+ koordinátorov na stredných školách, ktorí potrebujú poisťovať skupiny svojich žiakov odchádzajúcich na Erasmus+ mobility do zahraničia.

Erapo uvádza novinku pohodlného online uzatvárania skupinového poistenia pre ľubovoľný počet účastníkov mobilitných projektov Erasmus+.

Je to jednoduché:

1. v kalkulačke cestovného poistenia zadáte ľubovoľný počet cestujúcich osôb a po doplnení zvyšných informácií Vám zobrazíme prehľad cien Vami zvoleného balíka poistenia pre celú skupinu ako aj jednotlivých cestujúcich.

2. v druhom kroku vyplníte na jednom online formulári základné údaje o všetkých cestujúcich účastníkoch a nestrácate tak čas uzatváraním poistenia po jednom.

Učiteľ alebo Erasmus+ koordinátor na strednej škole teraz môže pohodlne poisťovať skupiny všetkých cestujúcich účastníkov naraz a obdržať tak všetky potrebné dokumenty pre cestujúcich ako aj pre administratívu svojho Erasmus+ mobilitného projektu.

Erapo je špecializované poistenie pre všetky typy Erasmus+ mobilít. Snažíme sa uľahčovať prácu Erasmus+ koordinátorov a už sa tešíme na ďalšiu inováciu!

Partneri

  • partner-logo
  • partner-logo
  • partner-logo
Spracovávame Vaše údaje