Erapo.sk - výhodné Erasmus+ cestovné poistenie
Chcem sa výhodne poistiť vypočítať poistenie

Novinky

Po zahraničnej stáži sa oplatí na Slovensko vrátiť! Predstavujeme nový projekt: stážista.sk

Veľmi nás teší, že ste sa počas Vášho štúdia alebo ako absolvent rozhodli získať pracovné skúsenosti na Erasmus zahraničnej stáži. Čo by nás však potešilo ešte viac je, ak by ste sa po stáži zo zahraničia vrátili a uplatnili získané skúsenosti a zručnosti u nás na Slovensku.

Či už v súčasnosti pôsobíte v zahraničí alebo nie, radi by sme Vás prepojili s firmami na Slovensku, ktoré si uvedomujú Vašu hodnotu a vážia si, že ste počas štúdia urobili pre svoju kariéru viac - rozhodli ste sa zaradiť medzi študentov a absolventov s praxou.

Predstavujeme Vám zaujímavý projekt z dielne koordinátora konzorcia vysokých škôl pre Erasmus+ zahraničné stáže WorkSpace Europe: kariérny portál pre vysokoškolákov stážista.sk

Týmto by sme Vás chceli požiadať o registráciu, aby ste mohli začať dostávať zaujímavé pracovné ponuky od kvalitných zamestnávateľov, ktorí hľadajú študentov a absolventov s praxou – Vás.
Môžete len získať a registráciou sa zároveň zapojíte do súťaže o skvelé ceny.

Veríme, že Slovensko je dobrým miestom pre kariérne uplatnenie absolventov vysokých škôl s množstvom kvalitných slovenských a zahraničných zamestnávateľov. Veríme, že Slovensko je krajinou, kde sa oplatí po štúdiu ostať a kde sa po naberaní cenných skúseností v zahraničí oplatí vrátiť.    

Ďakujeme a vidíme sa vo vašej zóne na stážista.sk!

 

Partneri

  • partner-logo
  • partner-logo
  • partner-logo
Spracovávame Vaše údaje