Erapo.sk - výhodné Erasmus+ cestovné poistenie
Chcem sa výhodne poistiť vypočítať poistenie

Nahlásenie škodovej udalosti ONLINE

Máme pre vás skvelú novinku v oblasti nahlásenia škodových udalostí! S našou novou službou je celý proces jednoduchý a rýchly, a to všetko bez zbytočného papierovania. Stačí otvoriť našu stránku erapo.sk, kde môžete pohodlne na pár klikov vyplniť formulár, priložiť požadované dokumenty a my sa už postaráme o to, aby sa dostali do poisťovne. S nami je nahlasovanie škodových udalostí jednoduché a bezstarostné!
Modulácia príkladu pre nahlásenie škodovej udalosti

Príklad: Idete na Erasmus pobyt na 6 mesiacov, hneď druhý mesiac sa Vám stane prvý úraz napr. zlomená ruka. Nemusíte to hneď nutne nahlasovať po zlomení ruky z nemocnice z toho dôvodu, že sa Vám môžu stať aj iné, ďalšie nepríjemnosti. Preto postačí nahlásiť škodové udalosti až po vašom návrate z Erasmus+ a to všetky udalosti naraz.

Alebo v prípade, ak by ste chceli už počas Erasmu dostať peniaze späť od poisťovne. Tak odporúčame nahlasovať škodovú udalosť až po úplnom doliečení daného úrazu alebo choroby. Teda až vtedy nahlásiť online danú škodovú udalosť so všetkými dokumentami (bločkami, faktúrami, ktoré ste uhradili).

Ak by ste predsa len potrebovali pomôcť pri hlásení, obráťte sa na nás.
Váš tím
Tím Erapo.sk

Partneri

  • partner-logo
  • partner-logo
  • partner-logo
Spracovávame Vaše údaje